Hakkımızda

SARAÇ GOLD PERDE sektörde aracı uygulayıcı firmaları kaldırarak direk tüketiciye ekonomik avantaj sağlayan TFP (Toptan Fiyatına Perakende)  sistemi ile çalışmaktadır.

SARAÇ GOLD PERDE 1989 yılından beri bilinçli, deneyimli personeli ve satış sonrası hizmetleri ile tüketicinin yanında olmaktadır.

SARAÇ GOLD PERDE ev, ofis , hastane, okul, fabrika, askeri birlik, laboratuvar, konferans salonları, tiyatro, sinema gibi umumi yerlere uygulanabilen özel alev almaz ürünler, Stor Perde, Dikey Perde Çeşitleri , Kumaş Dikey Perde ve Pvc Dikey Perde, Jaluzi Perde, Ahşap Perde Çeşitleri, Ahşap Jaluzi, Ahşap Stor, Sun Screen Perde, Katlamalı Perde ve Mekanizma Sistemi, Projeksiyon Perdesi, Japon (Panel) Perde, Plise Perde, Klasik, Modern kumaş ve tül  Perde ve diğer perde çeşitleri ile hizmet vermektedir.

SARAÇ GOLD PERDE olarak öncelikli hedefimiz; müşteri memnuniyetini ön şart kabul ederek; kalite ve hızın yanısıra, güvenilir hizmet sunmaktır.

SARAÇ GOLD PERDE 4 Şubesiyle Gaziantep te  Brillant  Markasının Tek Yetkili Satıcısı olarak  ilimiz  ve bölgemiz  müşterilerine hizmet vermektedir.

Yorum Yapın